Witaj, świecie!

Nazywam się Kamil Jóźwiak i od prawie 10 lat programowanie gości w moim życiu. Zaczynałem skromnie od HTML’a i PHP. Później pojawił się w moim życiu C++. W 2011 pojawił się w moim życiu .net, a wraz z nim Windows Phone. I tak to się kręci zawodowo już od prawie 4 lat, ale cały czas wokół .net’u, z czasowymi wstawkami innych technologii jak Java, Scale, Ruby.

W tym czasie wiele się nauczyłem, spotkałem wielu fajnych ludzi i nie do jednego repozytorium commitowałem. Chcę się dzielić swoją wiedzą i błędami, jakim zawdzięczam zdobytą wiedzę. W moim zawodowym życiu dużym przełomem było poznanie wzorców projektowych, dzięki czemu nie trzeba wymyślać świata na nowo.

Niebawem pojawi się więcej postów na początek związanych z podstawami programowania obiektowego. Niesprzecznie podstawy są najważniejsze, ale często zaczynając coś robić zapominamy, albo nie do końca rozumiemy podstawy, ale z czasem wszystko staje się klarowne. Właśnie powtórne odkrycie podstaw było dla mnie inspiracją do rozpoczęcia pracy nad blogiem. Chcę się dzielić swoją wiedzą, swoimi przemyśleniami i błędami, których rozwiązanie często kosztowało mnie wiele godzin.

Do usłyszenia niebawem.

 

Kamil Jóźwiak

Nazywam się Kamil Jóźwiak i jestem programistą w firmie Sii, specjalizuję się w technologi .Net. W codziennej pracy staram się łączyć wzorce, style architektoniczne, ale przedewszystkim zdrowy rozsądek. Miłośnik czystego kodu i automatyzacji wszystkiego co się da zaatomatyzować.